3. detsembril kell 16 on Tartu Pauluse kirikus Lõuna-Eesti naiskooride advendikontsert ja ühtlasi XXVI Tartu ja Tartumaa naiskooride laulupäev "Jõulusära".

Meie koor laulab eraldi Veljo Tormise modaalseid etüüde ja Ukraina rahvalaulu Mõkola Leontovitši seades "Štšedrik", mis on paljudes maades tuntud jõululauluna.

Ootame kuulama!


 

 

Laupäeval, 15. oktoobril kell 18 on Viljandi Baptistikirikus (A. Maramaa pst 1a) kontsertetendus "Semper sint in flore": akadeemilise koorilaulu lugu ja ülikooli roll selles.

 

Kui koorilaul on meil jätkuvalt au sees ja alati õilmitsemas, in flore, nagu kontserdi pealkirjas viidatud, siis teadustöö peab kõvasti pingutama, et järele jõuda. Ülikooli õppejõududest, teadlastest, õpetajatest ja arstidest koosnev vilistlasnaiskoor leidis uudse viisi, kuidas muuta akadeemiline tegevus ligitõmbavamaks. Nii toimub akadeemilise koorilaulu kujunemislugu 17. sajandist tänapäevani Tartus ja Eestis käsitleva n-ö magistritöö avalik kaitsmine hariva, vaimuka ja muusikalisi elamusi pakkuva kontsertetendusena.

 

 

 

Laulavad Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori vilistlaskoor ja meeskoor Sakala.

 

Dirigendid on Ülle Sakarias, Kadi Ritsing ja Liisi Toomsalu.

 

Magistrandi rollis astub üles etenduse teksti kirjutanud Heiti Pakk.

 

Klaveril Ragne Jõgeva.

 

Graafiline kujundus: Kalle Paalits (Tartu Ülikooli Kirjastus).

 

Sissepääs tasuta.

 

 6. aprillil kell 18 on TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudi hoones, Riia tn 23 ruumis 217 TÜAN vilistlaskoori kontsert „LAULAME ILMA ILUSAKS“. Kontserdile on oodatud ka Ukraina sõjapagulased. Sissepääs prii.

Kontserdi toetaja: 

Alamkategooriaid